Dyzelinis šakinis krautuvas SDTA6000, 6000 kg
| Modelis | SDTA6000 |
|---|---|
| Svoris | 7400 kg |
| Maksimalus kėlimas | ~6000 kg |
| Baterija | 48 V |
| Baterijos talpa | 260 Ah |
| Variklio galia | 3 kW |
| Maksimalus kėlimo aukštis | ~8000 mm |
| Apkrovos centras | 600 mm |